Mindenkinek elment az esze?
Mit esznek a britek a Jaguaron? És a Land Roveren mit nem? Értékes és értéktelen márkák a Föld körül, és a használpiac titkos sztárjai.

Mit esznek a britek a Jaguaron? És a Land Roveren mit nem? Értékes és értéktelen márkák a Föld körül, és a használpiac titkos sztárjai.
Vendégünk Palánkai Gellért, aki gyors és takarékos autóvezetést oktat, néha egyszerre. Ha nincs ideje és pénze egy vezetéstechnikai tréninghez, most közelebb kerülhet a megoldáshoz.
Mindegyikünk megválaszolja a nagy kérdést, de azt is kielemezzük, miért szállt fel Lorenzo Lamas fordítva a motorra, és melyik színész vezet szarul autót, vagy motort. Különös tekintettel a Sons of Anarchy színészgárdájára, akik a 9. évadra tanultak meg motorozni, úgy ahogy.
Jetski-veszély a Balatonon, Pista elhelyezi az új Audi SQ7-est a nagy tahósági versenyben, és a Becsületes Nepper legújabb kalandjai.
Tabuk nélkül a Lada Grantáról, de azon túl sem maradunk hálás vitatéma nélkül. Turbóbetegségek és persze a sláger: hogy vezet az igazi Stig?
Általános Mazda MX-5 vásárlási útmutató, halálfélelem egy tűzoltóautóban, és hogyan büntessünk meg egy bunkó BMW-st.
Küzdünk molyokkal, bálnákkal, pimpósodó benzinnel. Latolgatjuk Michelisz hétvégi esélyeit, és bejelentjük az idei első Parkoló Parádét.
Vitézy Dáviddal, Halász Áronnal, a Kerékpárosklub elnökségi tagjával és Gerrit Faber holland biciklisszakértővel beszélgetett Winkler.
Fejben szétszedünk dolgokat, ismertetjük a VW-botrányról készülendő hollywoodi filmeket, és persze kíváncsiak vagyunk, melyik fejest alakítja majd Leonardo DiCaprio.
Újabb hungarikum a nemzeti értékpiramis csúcsán: Hankook gumik Audikon és BMW-ken. Futott még az utolsó jó Alfa, a punnyadt új Jazz, és a zöld rendszámos zabagép BMW. Plusz egy felhívás: preparálatlan tesztautó wanted!
Baráti beszélgetésre hívtuk, ez lett belőle. Michelisz Norberttel autókról, versenyről, dobogóról és elégedetlenségről.
Pista majdnem bevallja, hogy a Bálna igazából nem jó és a végén az is kiderül, eladta-e Winkler a Cougart.
Papp Tibi még mindig nem szeretett bele a Renault-ba, viszont legalább megfejtettük, van-e remény a fedélzeti elektronikai fejlesztésekkel.
Mi zavar minket egy tökéletes Renault-ban, miért nagy az ólomkatonák feje és miért sétál el simán Papp Tibi az új Bugatti Chiron mellett?
Vásárlási és befektetési tanácsok a közeljövő klasszikusához, és miért gondolunk tök mást az új 7-es BMW-ről.
Miért nyomja a Jaguar az összkerekes hóban csapató tréninget, eladja-e a Volkswagen a Scaniát, az MAN-t és a Ducatit, igazából miért szeretik az amerikaiak annyira a Priust, de a legfontosabb persze, hogy törzsolvasónk, Pickapu milyen titkos praktikákat ismer arra, hogy a pickup emberi módon rugózzon.
Csikós elindul, hogy ő is megnézze a titkos Seatot, amit Papp Tibi a múltkor már lerajzolt, pedig Assurtól tudjuk, hogy a Skoda már megcsinálta mindezt sokkal nagyobban. Bandini pedig bevallja, hogy a japánautós hányattatásait nagyrészt trollkodásból írta.
Extra hosszú adás Karottával, hangyásszal, és kiderül, hogy miből öntik a Tiguant.
Hangszerbuzi vendégünkkel meghúzzuk a párhuzamokat az autó- és hangszergyártás aranykora között. Elképesztő például, hogy a gitárok Kiája, Göbölyös doktor akusztikus Cortja is koreai. És sose találná ki, miért szarabbak a modern hangszerek.
A tesztautók időnként pótvizsgára mennek, és ez időnként prémiummárkákkal is előfordul. Mostanában kettővel is.
Most aztán mindenről szó lesz: szeretet, gyűlölet, bénázások, mellényúlások és csodás dolgok idén és jövőre. Fogadják szeretettel, extra videóval.
Régi restanciánkat törlesztjük most. Stúdióban a nepper, aki elmondja, hogy miért mindig a Jazz és a Prius a befutó.
Mi az, amit még most kéne tartalékolni az utókornak? Ikonikus autók, melyek ma még elérhetőek, holnap már nem. Extrahosszú adag!
Divat lett prémium-motorgyártót vásárolni, de van értelme? Mitől esünk hasra és mitől leszünk rosszul két keréken? És hogyan nem lett Winkler kampányfilmhős...
Az iszonyatosan jó hátsókerekes limóktól a Samsungokon át a háromhengeres Ceedig, mintha Koreában jobban éreznék a bugit. Jelentés a fejlesztőközpontól: milyen konkurenseket szednek ízekre a koreaiak, min dolgoznak és mikor szoknak már le a köpködésről?
A Tesla túlélési esélyei, egy csodás Yamaha és az új Ford Mondeo viharos fogadtatása, egymás szavába vágva, ahogy szeretik.
Ingben-gatyában 240-et az MZ-vel. Világot verni esélytelenként és ráugratni egy teherautóra a Normafáról? Szabó II Lászlónak mindez belefért. És még ma is itt van velünk.
Vajon jó-e az a Volvónak, amit már a PSA is kidobott? És mennyire okos ötlet Magyarországon üzembe helyezett youngtimert venni?
Tannisban, az Év autója-teszten annyira stresszes az élet, hogy Pista összeszedett egy vakbélgyulladást, de otthoni betegágyából is végigtrollkodja a műsort, ami elsősorban a zsüri elé hordott újdonságokról szól.
Csikós beleszeretett minden idők egyik legrondább autójába? Pista Dániából jelentkezik, ahol az Év Autóját keresik, a többiek pedig a stúdióban merengenek.