Reggeli gyors/Reggeli személy (2022. október 03., hétfő 09:00): Zentai Péter
Szénási Sándor beszélgetőtársa ezúttal Zentai Péter, a Klubrádió munkatársa volt.

Szénási Sándor beszélgetőtársa ezúttal Zentai Péter, a Klubrádió munkatársa volt.
Pálinkás-Szüts Róbert beszélgetőtársa Bendarzsevszkij Anton, a posztszovjet térség szakértője volt.
A túlélési gyakorlatunk második hetében Rózsa Péter műsorvezető vendége Pogátsa Zoltán közgazdász, szociológus, a Soproni Egyetem Közgazdaságtudományi Karának docense volt.
Para-Kovács Imre vendége Marosán György fizikus, a filozófiai tudományok kandidátusa, a Budapesti Gazdasági Egyetem tanára volt.
Dési Jánoshoz Kaltenbach Jenő jogtudós, egykori kisebbségi ombudsman érkezett a stúdióba.
Szénási Sándor vendége Stefano Bottoni történész volt, a téma pedig az olasz választás és következményei.
Tóth Olga szociológussal beszélgetett Mérő Vera az abortusztörvény szigorításáról.
Para-Kovács Imre vendége Tálas Péter, a Közszolgálati Egyetem Stratégiai Védelmi Kutatóközpontjának igazgatója volt.
Para-Kovács Imre vendége Nagy Ádám ifjúságkutató, az Óbudai Egyetem vezető kutatója volt.
Dési János vendége Katrein Ferenc egykori kémelhárító, a Nemzetbiztonsági Hivatal volt főigazgatója volt.
Pálinkás-Szüts Róbert vendége Dr. Bartuszek Lilla, a Fenntartható Városok projektvezetője volt.
Pálinkás-Szüts Róbert beszélgetőtársa Csányi Vilmos etológus volt.
Para-Kovács Imre vendégei Les Krisztina és Mészáros Gréta, a Patent egyesület munkatársai.
Para-Kovács Imre vendége Nagy Gabriella, a Transparency International közpénzügyi programvezetője.
Dési János vendége Gyarmati István biztonságpolitikai szakértő volt.
Mérő Vera vendége Karsai György, színháztörténész, irodalomtörténész, egyetemi tanár, az SZFE Doktori Iskolájának menesztett vezetője.
Pálinkás-Szüts Róbert vendége Bódizs Róbert alváskutató, a Semmelweis Egyetem Magatartástudományi Intézet kutatási igazgatóhelyettese
Mérő Vera beszélgetőtársa Heal Edina, az Egyenlítő Alapítvány alapítója és vezetője, a Google Magyarország volt igazgatója.
Szénási Sándor vendége Szalai Máté, a Külügyi és Külgazdasági Intézet vezető kutatója, a Közel-Kelet és Észak-Afrika kutatási program vezetője, a Budapest Corvinus Egyetem adjunktusa volt.
Dési János vendége Katona Tamás közgazdász, a 90-es évek második felében a Központi Statisztikai Hivatal elnöke, Horn Gyula kormányfő tanácsadója, 2004-től a Medgyessy-kormány idején a miniszterelnöki kabinet vezetője, majd, a Pénzügyminisztérium államtitkára, ahogy a Gyurcsány- és a Bajnai-kormány idején is, 2006 és 2009 között a Magyar Államkincstár elnöke közgazdász, a BKV felügyelő-bizottságának elnöke, a KSH korábbi elnöke
Szénási Sándor vendége Benda László külpolitikai szakújságíró.
Mérő Vera beszélgetőtársa Gyurkó Szilvia gyermekjogi szakértő, a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány alapítója.
Szénási Sándor vendége Trencsényi László egyetemi tanár, a Magyar Pedagógiai Társaság elnöke.
Dési János vendége Fodor Éva szociológus, a CEU Demokrácia Intézetének társigazgatója volt.
Szénási Sándor műsorvezető beszélgetőtársa Techet Péter, a freiburgi egyetem tudományos kutatója.
Pálinkás-Szüts Róbert vendége Miklós György, a Szülői Hang Közösség képviselője, a téma pedig az iskolakezdés a tanárhiány árnyékában.
Mérő Vera beszélgetőtársa Kunetz Zsombor orvos, egészségügyi szakértő volt telefonon.
Para-kovács Imre vendége Csernus Dóra, az Egyensúly Intézet vezető klíma- és környezetpolitikai szakértője.
Dési János vendége Sz. Bíró Zoltán történész, Oroszország-szakértő, egyetemi tanár, a téma pedig a fél éve megkezdődött orosz-ukrán háború volt.