Reggeli gyors/Reggeli személy (2022. november 14., hétfő 09:00): Győri Gábor
Szénási Sándor vendége Győri Gábor, Amerika-szakértő, a Policy Solutions vezető elemzője volt.

Szénási Sándor vendége Győri Gábor, Amerika-szakértő, a Policy Solutions vezető elemzője volt.
Pálinkás-Szüts Róbert vendége Szántó György Tibor, műfordító, történész volt akivel a ma 100 éve született Kurt Vonnegutról beszélgettek.
Herskovits Eszter és Selmeci János vendége Kaló Máté külpolitikai elemző, Amerika-szakértő volt.
Para-Kovács Imre vendége Krekó Péter szociálpszichológus, a Political Capital ügyvezető igazgatója volt.
Dési János vendége Zöldi Blanka, a Lakmusz főszerkesztője volt.
Szénási Sándor vendége Horváth Pál, a Rádió Taxi volt ügyvezető-tulajdonosa, az 1990-es taxisblokád szervezője, tárgyalója volt.
Pálinkás Szüts Róbert vendége Galambos Attila tanulásszervező, a Budapest School tanára volt.
Herskovits Eszter és Selmeci János vendége Szentpéteri Nagy Richard alkotmányjogász, politológus, elemző.
Para-Kovács Imre vendége Perintfalvi Rita, teológus, hittanár, kulturális és szociális menedzser volt.
Dési János vendége Lengyel László közgazdász-politológus, és belpolitikai témákról beszélgetnek.
Nagy Sándor Gyula Latin-Amerika kutatóval, a Corvinus Egyetem docensével beszélget Szénási Sándor a brazil elnökválasztás eredményéről és következményeiről.
Pálinkás Szüts Róbert vendége Kiss (L.) László, az Eötvös Loránd Kutatási Hálózat Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpontjának főigazgatója volt. A téma: a Voyager űrszonda hosszú missziója.
Herskovits Eszter és Selmeci János vendége Ligeti Miklós, a Transparency International magyarországi jogi igazgatója volt.
Para-Kovács Imre vendége Haraszti Miklós író, újságíró, az Európai Biztonsági és Együttműködési Szervezet (EBESZ) egykori sajtószabadság-referense, volt SZDSZ-es országgyűlési képviselő volt.
Para-Kovács Imre vendége Zeller Judit, a TASZ magánszféraprojektjének szakértője volt.
Szénási Sándor vendége Bíró-Nagy András, a Policy Solutions kutatási igazgatója volt
Pálinkás-Szüts Róbert vendége Csőzik László, Érd polgármestere volt.
Herskovits Eszter és Selmeci János vendége Bod Péter Ákos közgazdász, a Magyar Nemzeti bank volt elnöke volt.
Para-Kovács Imre vendége Pető Zsuzsa, a Kézenfogva Alapítvány szakmai munkatársa volt.
Dési János vendége Csillag István közgazdász, jogász, az egykori Medgyessy-kormány gazdasági és közlekedési minisztere volt.
Szénási Sándor vendége Krajczár Gyula, külpolitikai újságíró, a Jelen főszerkesztő-helyettese volt.
Pálinkás-Szüts Róbert vendége Földes András, a hvg.hu munkatársa.
Herskovits Eszter és Selmeci János vendége Rékassy Balázs egészségügyi szakmenedzser, orvos, közgazdász volt.
Para-Kovács Imre vendége Fenyő D. György, a Magyartanárok Egyesületének alelnöke volt.
Dési János vendége Németh András külpolitikai újságíró, a HVG munkatársa volt.
Szénási Sándor vendége Ercse Kriszta oktatáskutató, a Civil Közoktatási Platform szóvivője volt.
Pálinkás-Szüts Róbert vendége Magyari Péter, a 444 újságírója volt.
Para-Kovács Imre beszélgetőtársa Őrsi Gergely, a II. kerület polgármestere volt.
Para-Kovács Imre vendégei Forgács Róbert, az Eötvös Gimnázium tanára és Ercse Kriszta oktatáskutató, a Civil Közoktatási Platform szóvivője.
Dési János vendége Hadházy Ákos független országgyűlési képviselő volt.