Чому ми відчуваємо біль?
Feb 17, 2021•11 min•Ep. 69
Episode description
Нейрофізіолог Нана Войтенко пояснює, чому біль – це емоція, навіщо він потрібен і чи можливо з ним впоратись, взявши за руку близьку людину.
Начитав: Павло Козирєв
Підписуйтеся на розсилку Куншт: https://kunsht.com.ua/email/
Ставайте частиною нашої спільноти: https://kunsht.com.ua/druiz
Підписуйтеся на новий подкаст від Куншт про штучний інтелект «Проєкт інтелект»: https://we.fo/1534413713
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android
