'Fejér megyei anzix' - 17 perc - Skypeofon#18
Apr 11, 2022•17 min•Season 2Ep. 18
Episode description
Szilágyi Zsuzsa, a FMÜK oktatási bizottságának elnöke Gerő Tamással beszélget arról, miért jó Székesfehérváron ügyvédnek lenni, milyen képzésekkel segítik a kollégákat a kreditpontok megszerzésében, mi jelenti számára a legnagyobb változást a pályán eltöltött 40 év alatt, és milyen a hivatásrendek közötti együttműködés.
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android
