Kimondjuk, hogy szar?
Mar 31, 2017•1 hr 4 min
Episode description
Toci jégkém volt a Monte-Carlo-rali útvonalán, Róbert alig pár métert vezette az új Insigniát, Papp Tibi a Q7 titkára jön rá, Assur pedig elmeséli, hogy véletlenül ugyanaz a jó szándékú svéd újság méricskéli most a csalós VW-dízeleket, amelyik anno az A Mercit borogatta.
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android
