Füstölő turbódízelek, misztikus hibák, sátáni kacaj
Kalandok a HDi-vel és egy autó, amelytől Novoth Tibi is kezébe temetett arccal nevet.

Kalandok a HDi-vel és egy autó, amelytől Novoth Tibi is kezébe temetett arccal nevet.
Winkler saját kezébe veszi az irányítást, a svédek összevesznek az amerikaiakkal és sírunk a Subaru miatt.
Káoszból indult és káoszba fulladt a mai műsor, de közben remekül szórakoztunk.
Hiába reszelik már hatvan éve, valahogy sosem lett olyan, mint papíron. És mi köze a szívritmusnak az éjszakai bringázáshoz?
Csaló kamionosok és sérthetetlen eredetvizsgálók? Sima lehúzás, számonkérés lehetősége nélkül.
És ezen kívül Volga-motoros Studebaker és Nepperűző extravaganza!
Szinte megfertőzte őket a villamosság, szerencsére felvették a belsőégésű motorok hangját Dániában. Titkok és tippek, tegyék meg tétjeiket!
Pista a SsangYong lelkes híveként tért vissza Frankfurtból, főleg, hogy a reggel 4-es kelés után hagyták aludni délután a szállodában. Balázs vett egy dízel Escortot klímával 320 ezerért, Winkler pedig igen nehezen árulja el, hogy végül is milyen volt vezetni az Alpok szerpentinjein az 1985-ös, 306 lóerős Audi Sport Quattrót.
Hajmeresztő nepperűzés és magyar rögvalóság, luxus az autó Európában.
Csak beszélünk róluk egymás között. És persze nepperűzés, V6 kontra V8!
Tegye fel a kezét, aki tudja, mi az a kartecsni! A választ a stúdióban csak a Becsületes Nepper tudja.
Mint kiderül, Novoth Tibinek van műszaki vizsgabiztosi engedélye, de nincs az az isten, hogy használja. Mi minden számít illegálisnak? Alufelni? Toronymerevítő? Egy egyszerű sportdob? És vajon milyenek lesznek a közeljövő új, hátsókerék-hajtású Alfái?
Avagy, amiről a cikkek ritkán - vagy leginkább soha - nem szólnak. Sajtóutak belülről és nepperűzés ezerrel.
Ki az igazán hibás? Az abszolút tudatlan, aki hisz a szerelőjének vagy a nepper?
Vallásháború, legendák a japánokról és a valóság, ármány és fejetlen férgek.
Hazug mese a hosszú szervizciklusról, Karotta alól kiütötték a Toyotát, gyorsan átült egy Alfába.
Lassan már idiotizmusba fordul az EU-féle gázkibocsájtás-hisztéria és pár hülye politikus lázálmát megszívja mindenki: az autógyárak és mi is.
Rossz, posztkommunista beidegződés vagy a kekeckedő póruljárása? És egy kis spoilerezés a flottáról.
Winklernek nagyon fájt, de muszáj volt kimondania. És mikor lesz a következő buli a Hungaroringen? Megtudhatja!
Van, amikor fel kell adni és van, amikor el kell adni. Valamint Morgan Aero-k a garázsban.
Kinek fáj, hogy huszonévesen megengedhet magának egy Lamborghinit az, aki megdolgozik érte? És milyen lóval tolatni dokkolás közben?
Mit és honnan érdemes behozni? Mi lesz a Mitsubishivel? A választ itt megtalálja.
Kedves hallgatóink, fogadják szeretettel e heti edukációs adásunkat. Remélhetőleg sokat tanulnak belőle, ahogyan mi is.
Sosem történt még olyan, hogy egy használtautó előélete így felszínre törjön. Körbetörés, Molotov-koktél és egy harmatos Hangyász, ami egyszer jó lesz!
A friss olaj és a légszűrő, valamint Kína csodái és a Cougar-saga vége?
Kudarcok hete: Winkler nyakán a V8 és egy beteg robogó, másnak pedig egy 37 milliós betegágy. Szerencsére mindenre van megoldás.