Mi van Kicsi, miért vagy még mindig NEGATÍV???
Mar 07, 2025•51 min
Episode description
A Jóból keveset adnak, de a Rosszból elég sokat, így összeszedtünk még pár kategóriát, amiben ki lehet emelni a leggyengébben teljesítőket. 🤦♂️
Az adásunkban díjat kapnak:
- A Legsutább Védők 🛡️
- A Legrosszabakat húzó GM-ek 👎
- A Legtöbbet Visszafejlődő Játékosok ⬇️⛹️
- A Szezon Legbénább cseréi/igazolásai 🔄🙅♂️
- A Legnézhetetlenebb Meccsek, amiket láttunk 👀🚫
A végén pedig TRIVIAAA!!! 🧠
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android
