Dobra Spowiedź [#04] - A co, jeśli nie żałuję?
Nov 14, 2020•6 min•Season 22Ep. 4
Episode description
Przeżywamy dużo emocji, jesteśmy wręcz przewrażliwieni, co nie jest jakąś naszą winą, bo tacy jesteśmy. Po prostu jest w nas dużo ultra wrażliwości i dużo skupienia na sobie. Co z tego wynika dla spowiedzi? To że żal rozumiemy wtedy właśnie na poziomie emocjonalnym. Kolejnym krokiem jest to, że często, idąc do spowiedzi, nie mamy w sobie tej emocji, którą nazywamy żalem - mówi o. Szymon.
Odkrywaj dalsze wskazówki o. Szymona Janowskiego OFMCap w kolejnych odcinkach serii #DobraSpowiedź!
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android
