Bez plynu se ještě deset let neobejdeme - podcast episode cover

Bez plynu se ještě deset let neobejdeme

Nov 27, 202412 min
--:--
--:--
Download Metacast podcast app
Listen to this episode in Metacast mobile app
Don't just listen to podcasts. Learn from them with transcripts, summaries, and chapters for every episode. Skim, search, and bookmark insights. Learn more

Episode description

Ranní brífink Julie Hrstkové: Německý kancléř Olaf Scholz v pondělí prohlásil, že v Evropské unii by neměly být ukládány pokuty automobilkám, které nedodržují limity emisí uhlíku. Automobilka Wolkswagen stále trvá na propouštění v Německu a hlasy, které volají po zmírnění nebo odkladu tzv. green dealu jsou stále silnější. Jaký se dá očekávat vývoj v dalších letech a  jak svoji roli plní Česká republika, o tom jsme se v Ranním brífinku bavili s Kamilem Čermákem, generálním ředitelem ČEZ ESCO.
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android