Polski podcast prowadzony przez dwoch kolesi mieszkających i pracujacych w Londynie. Co dwa tygodnie nurkujemy w świat filmow, seriali, nowych technologii, Apple i wszystkich innych rzeczy tego typu. Nie słuchasz to sie nieznasz.
Last refreshed: ⓘ
Follow this podcast in the Metacast mobile app to refresh it and see new episodes.
Don't just listen to podcasts. Learn from them with transcripts, summaries, and chapters for every episode. Skim, search, and bookmark insights. Learn more
Pierwszy odcinek w tym roku na diecie. Oskar streszcza I Am Legend a Szymon opisuje swoje swieta z PlayStation 3. Dyskutujemy o grach, formatach HD i zgadujemy jakie produkty zaprezentuje Apple na Macworld 2008.
W tym odcinku mowimy co myslimy o przedwczesnie zakonczonym drugim sezonie Heroes, wybieramy najlepszy film i serial oraz najgorszy film mijajacego roku, opisujemy kilka nowych zwiastunow a Oskar recenzuje 30 Dni Nocy.
Odcinek bardzo Polski. Zaczynamy opiniami słuchaczy. Wydajemy ocenę Naszej-Klasie. Szymon relacjonuje wyjazd do Poznania a Oskar opisuje portal PoliszDejting. Mowimy też o Apple Polska i debatujemy ktorą konsole warto kupić.
Podcast testowy więc nie wyłączajacie zbyt szybko iPodow. Szymon relacjonuje kolejkę po brytyjskiego iPhone-a, a Oskar narzeka na Londyński transport. Opisujemy nowe funkcje Mac OS X Leopard. Nasze 3 ulubione seriale wrzechczasow i kilka innych, najgorsze filmy komiksowe, Kristen Bell w Heroes oraz Top 5 najbardziej oczekiwanych filmow przyszłego roku.
Nov 29, 2007•1 min
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android