Lábas Viki: Gyűjtöm a köldökszöszöket - podcast episode cover

Lábas Viki: Gyűjtöm a köldökszöszöket

Apr 27, 202454 min
--:--
--:--
Download Metacast podcast app
Listen to this episode in Metacast mobile app
Don't just listen to podcasts. Learn from them with transcripts, summaries, and chapters for every episode. Skim, search, and bookmark insights. Learn more

Summary

Az Index.hu podcastjában Lábas Viki, a Margaret Island énekesnője csatlakozik Márkóhoz és Barnához egy őszinte beszélgetésre. A témák között szerepelnek a köldökszösz-gyűjtés, a gyógyszerleírások bosszantó részletei, a városi kutyapiszok problémája, az internetes randi hirdetések, és a pihenésre való képtelenség. Humorral és személyes anekdotákkal fűszerezve vitatják meg a mindennapi élet apró frusztrációit.

Episode description

Ezen a héten Márkó és Barna vendége Lábas Viki, a Margaret Island énekesnője volt. Viki erősen kezdett és már az adás elején elismerte, hogy gyűjti a köldökszöszt. De volt még szó betegtájékoztatókról, autóba bekéredzkedő barátokról, és a lustaságról is. Márkó és Barna élőben legközelebb május 22-én, Szirmai Gergővel lép majd fel. Jegyek itt kaphatók.

Learn more about your ad choices. Visit megaphone.fm/adchoices

Transcript

Kezdés és Köldökszösz Vallomás

A Márkó és Barna sík ideg legújabb epizódjában. Én egyébként gyűj Gyűjtött kardaxasz, akár. Egy tiktakos. Ön a Márkó és Barna síkideg legújabb epizódját hallja, a hópihe! Már nem bírja, már mindenkinek rá kell figyelnie. Igen! Arisztokrácia! Ez itt a márkois Basikin, az Indexent rendszeresen jelentkező podcast. Fondtáltam, nincs úgy. Elbíteli minden információt. Mit mondjak erről még?

Köszönöm szépen! Vendégünk a fonogram Pettőfies, artisci-díjas, zeneszerző énekes a A pilvakeroszlopos tagja, most a Szegeget kortásban, közreműködésével táncos turmia van, szabadon szép a tánc címmel, és hogy egyszerű a rádió desan úgy kompreltek fel, hogy. Szigeti Margit. Sziasztok! Mi nem hívta bennünket balettezni? Egyébként rá át gondolhattam volna a barnában, nem néztem még ki, hogy hát téged már láttadok ilyen szopoállcedben, hogy ilyen nagyon feküdtel a nadrág.

Mert megleckőztek, meg ilyenek. Tégért hamarabb be tudok képzelni, hogy betközös színpadon, mint abban. Szerintem te szigetesen van. Azért, mert nem objektifikálom magamat a közönség elől. És nem járok szopóvalcban, ezért nem hisz meg a igen. Én azon is egy kicsit megből sértőszem, hogy én két éve már elhívtalak ebbe a podcastbe. Két évig nem jött el, majd a Marko felhívta, és azon. Azért, mert rám tőlem fél, mert csinálunk egy közös számot, csak úgy megvártam, még föloszlom.

Olyan sokáig nem válaszolt, hogy én közben feloszlottam. Igen, ne arra agújtatok egyébként ez egy Glamur diát adogella volt, öltese voltál, szerintem szomjas, meg én sem. Ett meg nem tudtam jót íni. Szóval én most lelki ismert megalásból jöttem. Ez volt a feladat, de nagyon örülünk, hogy itt vagy. Csak miatt, adn, Márko. De téláj csak azért, hogy így lejárom a kanosztámat. Hogy elmenjek, vagy nem tudok kitani. Sciasztok! Egyedi giongtaik!

Egyedi Ajándékötletek és Gyűjtemények

Írországban élő magyarok csoportban. Sziasztok! Egyedi gyantalégszereket készítek hajjal, állati szőre, anyatelj, havvakkal. Esküvői szállított virágokkal. Most viszont lenne egy másik vonal, például egy Charm. egy medál vagy kulstrató hűtőmágnes, amiben apró üzenetek állnak, például szeretlek anja a legjobb testó, stb. Ehhez tudnátok nekem ötleteket adni? Köldökseszmel. Csibészkör te vagy. Begyárkör. Begyárkörtön. Vagy pak simogyó. Kedveset köldökszöszéből készült.

Na, de hát jött is egy komment, nagyon kreatív kis üzenetekkel. Pár hangjegy. Follow your Dreams, My Angel, Shine on, Dreams Come True, Best Friend. Érj rám, tudod, hogy szívesen segítek Brainstorming. Ezeket te írtad? Nem! Ez az interneten van. Én mondjuk imádom nézni ezeket az embereket az utcán, akikkel ez a feliratos.

Még megy, és mindenkinek éppen milyen napja, van nyilván most nem fog tudni neked nagyon jó példákat mondani, hogy nem felkett volna a készülnem ebből a szemben. Az ilyen 60 pluszos takarít un ők, akinek azon írva a fekére, hogy hoteszfát. Vagy az a kisgyerek, akinek már ilyen zenekora, vagy hogy tudod, my dead is a superhíró, és akkor tudod így. Mert a gyerek választotta, persze. Hát ez szeretnéd egyébként az ilából készültékszereket, hogygyem más fogát horden magad Dolny.

Ugye elgondolkoztam már, hogy én is szoktam virágokat szárítani, vagy préselni, és ugye ő is érte a virágokat, és az is elég under itt egy idő után. Meg én egyébként gyűjtöm, a gyűjtött kaldaxaszokás. Nekem nincsen ez egy. Gitől, gyűjtött. Honnan gyűjtött? Hát ez. Ez tényleg. De hogy van, van egy lerakatok, ahova emberek bevihetik, tehát ez amint a telefonkönyvés. A gyűjtőpontot egy gyűjtőpont is hol leadod. Nem, ezt úgy kezdeld el, hogy neked feleséged van.

De köldöksekre is van barben. Azért mondom, hogy az amész a feleséged od egy pusztítat poszakodra, és kiszedni a köldökset és beteszélti itt akkor, ezért azt így kezel. Tehát akkor ez a nálad megforduló férfi, hogy a dolgoz vagy üjt a köldöks. És mi a te? Későbbiekben mi lesz a sos. Nem, hogy meg legyen. Ha az emberektől gyűjtött, hogy ezeket. Nem, nem, nem. Mindegy, csak hogy érted. Nem mindegy.

Internetes Kérdések és Kommunikáció

Nem mindegy, de hogy még busztalanságok vagy újrahasznosít az újrahasznosításnak már egy olyan fokára értünk, ami idegesítő. Tehát hogy nem akarok. Szürkebarna, stét. Amilyen póló épem arra rajtad általában a. Narancsas Stiktokos dobozban, vagy a simbolek. Nem most sim a fehérben. Simonfehér, és hány tiktakoz doboz, vagy hány tiktakas doboz van egy? Egy kicsit tiktakos dolgoz. Megvan benne egy szíves dinóis, amíg az abból hőre águl ki, hogyha beteszed a gyereknek a fürdővizébe.

Szóvali... Pędzyszyk is mennek a fürdővízbe? Nie, a fürdővíz nincs benne a képletben, csak a tiktakos doboz. Jó, köszönjük szépen. Péntek esti Cruising Original csoportban Csácsumi Csőtészta palacsintasütő. Úristen! És ezt ő nem úgy, ahogy mi, hanem ezt ő úgy. Hát most nem tudhatod, azt nem tudhatod, hogy én hogy mondom. Tehát lehet, hogy én tök őszintén mondom. Egy valamit nem értek, pedig egy pont kilenc tulajdonok.

Egy pont kilenc túl. Na, azt gondolom, a kocsija, hogy egy kilences. De mi? Egymillió 900 ezer forja? Nem mondom, hogy egy kilences. Mit tudom, én nem tudom nem tanulkani. Nem, nem értek az internet nyelvén. Hogy lehet érzésre pontosan belülni, hogy hány lovas a szekerem? Válaszokat előre is köszönöm, hogy érzésre, de pontosan. Nincs leírva neki egy papírre sem, majd nincs meg. Egy 9-es tulajdon nincs neki leírva, viszont, hogy.

Ugyanúgy tényleg, hogy lehet érzés a pontosan belülni, hogy hány szekeres, hány lovas. Hány lovas a szekér. Nem tudom, de miért tőlünk a legrosszabb helyen teszed fel ezt a kérdést? Ocson, hogy nézed ki? Mért nem a vágyt kérdezted meg, amikor voltunk vele. Én egyébként nem is értem az egészet, hogy négy kerék meghajtás. Meg van első, meg hátsó. Megvan az egy hatos, meg van az egy 9-es nincsen, nem? Vagy egy hatos, egy 4-es, nem?

Most, egy kept fősorban az összeseket. Én csak ennyit is: ezért nem vagyok képve, hogy akkor ímit kell megszámolni. Teszed ki, hogy hashtag valami, és meg kapod érte a szponzortpénzt. Igen. Egy falunak a Facebook. Facebook csoportjába. Szép jó estét! Mivel a McDáldzos hívásomra nem jött senki, ezért nemeljük a tétet. Szombaton megyek Pestre. Mozi! Megdonálsz! Ital akár! Mindent állok!

18 éves kortól 25 éves korig, lány. A vendégem. Ez a többen az a kommunikáció, tehát ez a legfélreérthetőbb szerintem a világon. É annyira nem félreérthető. Igen, nem féljehető, de hogy egyébként az engem is szóval, hogy Balaton olyan késő megdonálts, és háthoz szállítás a mai napig nincsen, meg hogy így nyilván most elmélj Budapestre. Egy szerintem kevésbé étkezni akar a McDonaldsban, minthogy. Igen. Hát burkolni. Igen, egy.

Furcsa Élménymegosztások és Családi Emlékek

Jó a gyerekek. Jó van gyerekek. Nem értem, nem vagyok az internet népe, tehát ez a baj, hogy én nem vagyok benne csoportokban. Nem olvasok kommenteket, én nekem ez egy óriási lemadás. Kinsz azzal a napi 12 óra plusz szabad idővel, ami. Hát nincsen. Ez az urva, hogy nincsen. És foglalod magad máshajta.

Hol lehet hosszabb olajpcát venni, mert az enyém már nem írja el? Ezt mondjuk még én is értem: de hogy oljat kéne töltönni bön. Nekem volt milyen, hogy alig volt az ajánlán, tehát, hogy nem láttam, hogy És mi lehet? Budelsés mi lehet? Vettem egy hosszú marát. Fárcet mindig cserélni kell. A Kaliba alvás közben leborotválták a fenekemet. Záró el fiú vagyok.

Örülj neki! Első komment szokták mondani, hogy aki takarít, az vendégeket vár. Második komment. Havarom kérdezi, melyik koli ez, és hogy brazil gyanták csináljuk. Nem, nem voltam. A most otthon is olyan volt, mint kohihány, vagy a testvérek század, nem nagyon sokan. Hát így összesen így hetem vagyunk.

Én ugye közepén vagyok. Az nagyobb korí, csak kicsit az ágyak. Igen, de nem éltünk együtt, tehát ilyen Pecswer család mindenki szanaszél, úgyhogy egyszerre egy, ilyen hárman éltünk általában, vagy én negyediknek csatlakozok egy másik részének a családhoz, úgyhogy ilyen.

Nagykori hangulat nincsen. Nem tudom, abéletben laktam nagyon sok barátomban így egy másfél éves turnusokban. És nem burat voltek le soha felekedést? Nem, de volt, hogy alkalos félcán meg lakal, így festettünk mindenfélét férfi testekre, úgyhogy így Hát nem, szerinted mit. Hát nyilván faszt mindenhova. A sajátjára, vagy a fejére, vagy a karkásra. A foszára rajzoltatok egy falsz. Na most, érted, az egész gimnázium arról szólt, hogy a hátsó sorban az az.

Akkori haváron már mindenhova faszrajzoltunk az angol. Az más emberek szaszára nem razoltam még so a falszot. De mindenki hát most már van egy. Volt olyan előzenekarunk a Aki elővette, azt hiszem, lehet, hogy csak a segéd, de lehet, hogy mást is, és hogy arra kért valami alástát vagy csirajzoltunk rá valamit, de erről készültek és bexét fotok.

Az Anyatigris Mítosz és Túlkompenzáció

Előfordul. Tök jó, tök jó, tök jó, csináljátok, persze, persze. Nem tudom, hogy ismertek el olyan nőket lehet, hogy te is ilyen nő vagy, de még nincsen gyereked, aki azt mondja. Én anyatigrisként védelmezem a gyerekemet. Ez megvan, aki azt mondja, hogy tűzön vizem. Minél gyerekének igaza van, akkor is anyatigrisként. És egy kicsit, olyan sokszor hallottam, hogy elkezdtem utána nézni, hogy az anyatigris hogyan.

Védelmezi a gyerekkék, hogy hogyan nevelé, és akkor egy pár dolgot had olvassak fel nektek. A tigriseknek két-három, ritkán akár hat utódját rejtett védett helyen, magas fűben, sűrű bozót mélyén, barlangban, sziklafülkékben hozzák világra.

Anyatigisként védelmezem a gyerekeken. Két-két és fél és sem szakadnak el anyúktól, és kezdenek önálló életet. Én anyaigisként védelmezem a gyerekemet. A koboró hímek gyakran megölik a velük rokonságban nem lévő könyveket, hogy azok anyát fogalzóképesség tegyék. A kis tigrisek szele életük első két évében elpusztul pusztulásokat az embereken és más tigriseken kívül okozhatja éhezés, kihűlés vagy baleset. Tehát.

Ha anyatigrisként védelmezed a gyerekeidet, akkor azok Tök jedný, válahol kóborának, éheznek. Hipotermiásak, legalább az egyikük egy hónapon belül meg fog halni egy kurva vagy az szépen. Miért lehet úgy védelmezni, hogy egy anya. Hélén csak kamon anyagriseket ismerek, akik csak így azt mondják.

Most mondják magukra, hogy azok de egyébként effektíven nem tesznek semmit, csak tök jó azt hangosztatni, hogy én már pedig mindent megteszek a gyerekemért, meg én harcolok ért a tüzem üzenet. A két napja címlapjára is. Mert most adom neki. Kiraja Instagramra, de odaírja, hogy a képek felhasználása engedélyhez kötött. Ez ennyi len nehéz, én azt mondom, hogy. Én nem tennék is valamit a gyerekemről, de eleve alig teszek ki az életemről, bármit, szóval ez szerintem típus kérdés.

Még nekem nem kell az szeretet, hogy nem találni. Van, aki ezt nagyon szereti, nem tudom, egyáikat megkérdezhetjük, kulcsár diáikat tett nekik van. De mindenki megbolondolt. Az a baj, hogy mondjuk nekem is lehet, hogy ha lesz a gyerekek, akkor teljesen másképp fogom gondolni, és akkor meg kiteszek róla mindent is meg. meg te a gázagyázzal a fejet. Hát igen, ami látsz egy péniszt, és arra inkább fasztrajzolsz, minthogy gyereket csinálja, addig nem lesz gyereked.

Február, egyek aludni és azt csinál med, amit akar. Addig is méz. Só bécisó a februárített egy nyár van szolel. É nem tudom az évszakokat, De nem tudom. Tényleg nem tudom. Hát, hogy ez pont túl sok. A pont 12-vel többit megjegyez. Nem, hogy. Nem tudom, hogy hol kezdődik, és. Mindegy. Hogy meg vannak azok a nők, akik... Hogy te ilyen, hogy én olyan szuka. Mert ez ugyanaz a nőszintem, aki én anya tigris vagyok, és kijön az aranyas, és ugyan, én egy szuka vagyok.

Városi Kutyapiszok és Megoldási Kísérletek

Nem tudom, ezt annyira túl kompenzálás, tehát hogy annyira nem tudom, hogy miért akarjuk megmutatni a faszunkat. Most többször nem fogom kimondani ezt az ott ebben a mörben. Hogy tényleg nem értem, hogy miért kell ezt túl tolni, úgyhogy én nem tudom, hogy lehet, hogy anyukám is mindenkinek ezt mondja, hogy én mindent megteszek, a vikérközve, meg nem kám. Tehát, hogy felnőttsz magadom. Még a 18 éskor.

Engem nem kell félten ide, hogy 18 éves koráig egy ember állt otthon élt, hogy 2 éves korután hova menné. Nem én vagyok, és nem is tevékenyk. Na, hát figyeljetek, én egy vidéki lány vagyok. Egyébként, bocsánat, ettől egy kicsit kíváncsi. Ki vagyok, kiva, tudom, mondjad, miért. Bocsánat, nem akartam belekadni. Igen, nem, én ezt értem, és tudom, és én is én vállalom, hogy én az az idegesítő vidéki lány vagyok, aki elmondja magáról, hogy honnan jött és hogy mit csinált, és hogy ez fel.

Tedszaj, hogy felhatalmaz olyan jogokkal, amikor azt mondom, hogy például engem zavarak kutya szarra, Hogy vidéken nem zavar, például a folyod, amikor elmegyek valamára, mert úgy véjuk vele, hogy ha olyan helyem van, ahol mondjuk lehetetlen felszedni, és mondjuk el van kenve az egész, Meg tudom, bocsátani, hogy ott hagyják. De amikor feljövök ide, én pesten laktam nagyon sok helytén, majdnem egy tíz évet imádtam, hatodik el, stb. Most már budán lakom, de nem sokáig fogok Budapesten élni.

És meg budán annyi kutyaszarban, és nem értem, hogy miért nem szedjük fel. És tudod, így ott menjünk a kis kutyákkal, akik a baráti körben vannak, és így. hogy megeszi és én nem bírom a szart. Tehát, hogy eleve a szartól rosszul vagyok. Van, hogy valamelyik kutya rámegy. tapasztalat. Uh, itt van olyan kutya is van, aki bemegy a kollégiumba és leborottválja a másik útjának a segét, és rára ez volt egy fasz. Nem tudom, ezt csak hallottam egy podcastben. Nice.

És hogy miért vagyunk ilyen undorítóak, hogy miért nem takarítjuk el. Hát vagy akkor nem tartsunk kutyát, ha nem szedjuk fel szeretet. Nekem nem véletlenül nincsen kutyám Budapesten, mert én tudom magamról, hogy én úgy lennék, hogy. Ó, már megint, a szó, a faszom, se szedi fát, így úgy vett vagy, dehogyis a zacskóba meleg, elkezdek öklennek, utőlem, megcsap a szagadt, tehát, hogy ilyen.

Vele, hogy így nem. És így ezért azt csinálom, hogy lent van anyukámnál a Balatonon, ott tele szarja a kertünket, töki a trágyának. Ezt nem szedítek ösztön, tehát a kertetekre szállítani. Nem, hát ott van, anyukám, meg van ember, aki segít neki ezt. Ezt így. Nekünk is az a én egy vidéki srác vagyok. Az nem vidék. Aglomeráció, de az vidék. A battyányitéről beszélünk. Csak neké csak egy kicsit. Nem, egyébként nem tudom, amennyire büszke vagyok egyébként, hogy Budán születtem.

Tudjatok Buddha, ami a folyó másik oldalán van, ahol a gazdag. Egy szimpatikusabb vagy egyébként. Először vidéki szélén nagyot most pedig meg. Pest ezek egyetem. De hogy egy udvaron ott ütemezve elég felszedni. Meg ott már tudjuk tudjuk, hogy a kutya hova szak. Megbeszéljtek egy táblázatba, vagy hogy? Hogy benére, hogy Marika néni van, hogy a jövő éten szombaton vagy az, ami értelme, hogy egyszerre szeretek. Nem, nem kell egyenként felszíteni. De akkor valahogy belelépsz.

De nem tudjuk, mert ott már a kutya is tudod, hogy hol szar. Ugyanoda szaradod a kutyán. És akkor azt gyűlök egy ilyen kupac, amit a végén majd felszedsz, egy két után egy szóra. Az ügyekre szorít.

Gyógyszerleírások, Mellékhatások és Házi Gyógymódok

Mi megint észünk ott egy másik szólás. Azért a vakon túl. Bocsánat, nem tudom, mert így élünk. Engem érdekelnek az alternatív megoldások, mert erre valami megoldás kell. Tehát, hogy tényleg. Tehát, hogy így hazajös valahol, ahol most kutya felújs, tényleg csak annyira, hogy szedjük fel. Vagy ha van kutyád, akkor szed felután, vagy én már néztem ilyen lapátot is egyébként, ami bele söpri a piszkot.

Ugye, nécek, lábast szedjétek fel a kutyátok szó. De még tedem nem idegesí. Dehogy nem, minden igazi. Az, hogy a szarba járunk, meg, ahogyban éjjel nappal megbelépek. Azért szaroslábás vagyok. Nem, nem, én sem. Beszéltem szeretem. De azt például észrevettem, hogy a macskámnak az alomtálcáját. Egészen véletlenül négy és fél éve csak én szedem ki a szalt. Mindig amikor eszemül, hogy az meg. De akkor a WC papírt is te cserélned otthon, nem?

Ezeket a dolgokat én csinálom, csemu, mert valaki neveli a két gyerek. Nem, abban is részt leszek, mert más nem csinálj meg az üvöldözést helyettem, tehát oda kell menni. Térjük vissza macskaszra! Az van, hogy a betegtájékoztatók hidegesítenek nagyon. Ugye úgy van, hogy veszel egy gyógyszert, Ugye alapvetően az egyik oldalán nyitott, ki mindig ott fogod kinyitni, ahol kanyarodik a beteg tájékoztatónak a papírkája, onnan nem tud kihúzni,

Akkor azt vissza kell kikennyitni a másik oldalon. Egyszer kihúzad az egyik levelet, utána visszatömködnéd, de rákap a betegtékoztatónak azért, begyűri, és nem megy vissza annyira, hogyha kiszeded a betegosztatót, ki akarja.

Az egy kidobom, nem érdekel. És nem tudod utána már a füleket visszahajtani a doboz a karton dobozón. Igen. Mert hát egyszer kiveszed, hogy elolvasd, mert azért mégis, de utána már nem tudod úgy visszahajtogatni, mert az Istenet nem tudom, hogy hogy hajtogatják össze akkorára. De úgy vagy vele, hogy jó. Oké, kidobom. De aztán úgy vele, hogy mi van, ha meghalok ettől a gyógyszertől, és azon múlik, hogy egyébként. Úgyhogy nem dobod ki, úgyhogy visszatönkedött. Mindegy. Aztán van ez a

Hogy van? A kockázatokra és melyikatásokról olvassa, a betegtekhoz, hogy kérdezem meg kezés, olvassá. Kev, hogy a gyógyszerűség. Zép. Ami szerintem a magyar nyelv egyik legtöbbet elmondott mondata, és egyébként a legrosszabb és az egyik legértelmetlenebb, funkcióját egyébként így Egy ilyen 90 fokban elkerülő. Hát megráadásul a betegtájékoztató pont azt mondja,

Hogy kérdezzel meg orvását gyógyszerét. Tehát ez elég lenne csak annyit, hogy kérdezzem meg orvosát gyógyszerét. Hát rányomadné egy ilyen kurva nagypapírra, Tudod, mit? Igen. Keddez meg. De én nem vagyok hajlandó kidobni, hanem összegyűröm, és olyan erősen nyomom olyan sokáig, hogy alá bemenjen, és aztán valami lesz. Az ami rákeményedik. Valami lesz, aztán kijönnek a gyógyszerek.

Éként van, hogy a gyerekek kiszedett, mert megtalálja akárhogy lezárom, meg mit tudom megtalálja, és kipattintja, és nem tudom, melyik mi volt. Én csak simán megnézem gyorsan előre, hogy melyik oldalán lehet így meghadítva, és akkor kinyitom a másikat. De honnan tudod megnézni, hogy nem bolt ki? Hát már csak, hogy féllig így a lálkuksonok, mert én se szeretem isek benülni. De van attól függ, mian a doboz csomagolása.

Jó, oké, közé. Én is mindent tudok. Mindig egész lenni álljon, bele kukucskálom. Ez rossz, mint az anyátigris. Hogy mi a különbség a kockázat és a mellékhatás között? A mellékhatást azt szeretnéd néha. A kockázatot meg abszolút. Melyik hatás szeretett. Hát amitől beszédsz, vagy ha olyan, akkor néha szeretném nem. Vagy nem tudom, hogy nagyon sok gyógyszer függ el Magyarország. Én nem tudom, hogy mi a kockázat meg.

A melléghatás? Ez biztos, hogy van. Méghatás nem, az lehet, mert egy gyakorisága van, tehát 1 és 10 között, 10 és száz között, 100 és ezer között. De hogy amikor a fejfásítő ráírják, hogy melékhatás felfájás. Vagy ugye egytől százezerig. Hasmenés. Vagy halál. A spontán csontörés. Igen, ilyenek van embólia. De ez nem erre is, hogy az. Beírtuk.

Te hipohondár vagy nem? Jaj, nagyon. Ez most kiderült ebből. Na, hát gondoltam, csak hogy nem kell gyógyszer. Hát nem egy gyógyszer. Én is nem értem a fejfejástem, amikor múltkor kibökett, hogy akasz egy karelint. Elment a Zsolt, hozott neked egy kvarint, majd azt mondta, ne ez egy kvarelin. Baj most ezzel mit csináljuk? De te mondad, szó szerint kimondad. Azért mondtam, hogy nagyon viccesnek tartom azt a szót, hogy kvarelin.

Meg azt, hogy. gyerekek nincs valakinek karelőn. Ez nagyon fontos, hogy ez vele, hogy neked ez kell ahhoz, hogy jobban legyen. Úgy tudok, mint egy ilyen hatvanas nő, aki egy ilyen butikban dolgozik. Simán. Azért ilyen egyes vagy. Gyömbér citrom, aztul meg csinálom, hogy hol állók egyetileg megcsináltam. Mozog neked három létel, tehát lenyomom az egészet, a tarkodon, melegíts egy gyomrad, meg mi egy kis pak.

A ezt biztos, hogy csináltad már, én csináltam többször is, hogy egy feles. Érzem, hogy van, így felpegy egy feles, egy feleség. Egy feles, és másnapra tényleg jó van. Hát tényleg a pálinka, fertőtlenít. Sőt, csomoszor, csomószól. Amikor ilyen messzi országokban utazom, ahol rossz a higiénia, ott szoktam minden reggel betolni egy szum. Pál inkább, meg lépcselek el.

Belsőépítészeti Furcsaságok és Monokróm Lakások

De most komolyan kérdezem, hogy semmiféle fogocodom nincsen a tekintetben, hogy merre van a felfelé, merre van az oldalra. Tudod, hogy egy ilyen. Így beszív a tér, és úgy bennem maradok, hogy. Hányos évekből, ilyen 70-esből gondolod, vagy 89-es, hogy ez visszám. Ez az időszaktól függetlenül zavar. Tehát, hogy ez bármilyen, hogyha ez lehet egy kórházban a zöld-zöld, ez lehet egy ilyen modern metró csempével. Aki vagyok a metrócsempé. Fekete metró csempere. Vörös fúgával.

Úristen, a Troyó pornós! Persze. Itt vagyok már is a pokolban majdnem. De értettek nem veszel fel ugyanolyan színű nadrágot, meg Meg fő sőt, hanem te vagy a pókember érted? Hogy ha nem pisomába akarsz lenni. Majd én szeretem az olyan szetteket, ami ugyanaz alól megföl, mert akkor nem tudja a pizzia. Nem vagy, hogyha ilyen fulteliben mintás és mindaked ugyanez, és ilyen pizsi hatása van, de nem az.

Jó, de te megteheted, mi nem? De vajna, mindenki megtelti. Nej, mindenki megtelti. Jó, mindenki megtelti, att rålunk leugri. Jó, akkor beszélünk egy kicsit arról, hogy voltatok el olyan épített zuhanyzóban, ahol van egy folyóka, és van egy lejése. Mostan egy kis esélyse. Láttatok-e már olyat, ahol a folyóka felé lejtek. e non vissafalare.

Hogy lefolyt a víz. Jártatok-e már ilyen zuhajzóban valahol. Ez az lényeg, hogy a folyókán lefolyjan a víz. Leg. És ezt elmagyarázed a köműveseinknek, akiket képtelenek voltak megérteni, baz meg. De visszafelefolyik, és ott is van egy lefolyó, vagy ez visszafelefolyik, de hál' Isten, tettek belegnek. Legyen kis medencéket, ahol meg tudál megtudálni. De ez olyan könyvben, aki, ha megkérszt, hogy tegye úgy, hogy lefolyolni, attól nem lehet.

Hát ez nem azt nem lehet úgy. Adom, hogy nem kellett volna szólni. Mek nem lesz meg a lejtés, ha egyszer egy kis. E fogsz találnyomok, és nem egy kicsit megemelünk. Szerintolyanban volt, ami karbocsakban volt kirakva ele az egész, és az alatt. Fajt le, és ez nagyon fura. Az jó, hogy ma szív a elkezd dolgásni. Szóval kimorülök, hogyha ugyanolyan színű, hogyha nincsenek mélységek, hogyha nincsenek textúrák,

Volt egy barátnő. Nem, neki volt, aki elég mélyen volt. És az apja időről időre átfestette a lakest, de úgy képzeld el, hogy. a falat, a plafont, de még a szobrot, tehát ilyen jónoslopokon ilyen kis rokokózé voltak, ilyen futó, ilyen kis angyal azokat is Volt narancság, de akkor minden narancság egy belépélés, csak nem látod, hogy hogyan, csak ha megmozdult, el akkor láttad térben, hogy van lakás. Úgy nézett ki, mint egy ilyen

Ogy egy báncsoló helyen valaki jelnéz kértőlem, hogy már egy narancsárga szavétát rakott az asztalra. Csak a narancsárgára most eszembe jutból. És itt azért előzem. Nem tudom, én is mondtam és miért. Az volt, hogy minden egyszer, amikor először voltam ennél a barátnőnél, és jött haz az apja, aki egyébként ilyen tybox valami volt, és sípcsontra a vaságyakat pusztított el, és én ezt tudtam róla már akkoriban.

És éjjel ott aludtam a lánynál, de hazajött az éjszaka közepén, és mint a filmekben nem hiszitek el az erkéjjen lelógva télen egy szá pulcsiba a kabát nélkül, mert a kabátom ott volt. Fölakasztva, és mondta a lány, hogy az az anomari kapítás. Mert az is narancsárga vagy. Nem látod, nem tud, hogy hol. Igen van, akkor azt figyesz, hogy a végre, végre bevállottam! Köszönöm, meg vagyok.

Kötelező Olvasmányok Online Értékelése

Nagyon szerettem a kötelező alvasmányokat. Remélem, hogy ti is gondolkozzatok azon, hogy mi volt a kedvencetek. Nem minden jól meg minden. Én speciális szerettem a közszívű ember fiat. Nekem a matematika mindig is magas volt, úgy érted azért. A magyar versetszarban. Szerettem sensin a lúzer változat. És egyébként, ugye, úgyhogy édesanyám irodalomtalár, így ez nagyon szuper csillagálás volt otthon. Igen.

Imádok egymást, gyerekként. A muttimit olvasó a TikTok oldal gyűjtött moly.hu. Ugye az ilyen könyvértékelős oldalasz. Szatónal letögetni. Ebukokat. Szoktál volna lelopni? Nem lelopni, azt ott le lehet tölteni. Nagyon szuper ilyen egy csillagos értékeléseket gyűjtött. Ember tragédiája, két csillag. Hát ez tényleg tragédia volt. Ami egyébként pont sem jelent. Az pont fantasztikus szerint. Igen, nekem is az volt a kedvencem.

Igen, Puskin anyagin. A gyilkosság jelenete meg az elköszönést tetszett benne a többi májára való. Szmáj. Istenem. szintén anyagin. Röviden a véleményem, a pasikkal csak a gond van. Egy csillag. De ő értett, ő legalet. De hogy nem a történetet kell értékelni, hanem a könyvet. velünk vitatkozóban. Igen, jó, Rómeus Júlia, félcsillag. Mestem, pont. Istenem, Istenem, ezek meghaltak. Istenem, csinálok. Igen. Újra.

Úgy mondjad, hát így mondják. És nem könyv, az egy film. Biztos vannak más filmek is, amet megkönyvesítettek. Szánom a fákat, amiket kivágtak ezért az agyémért, a borítón nem rossz.

Udvariatlan Barátok és Utazási Sztorik

Nem tudom, hogy ti jártatok el így, múltkor beszámmelné egy ember az autónba, egy barátom, mert azt mondja, hogy végeztünk valahol ilyen fél 12-körből, és mondta, hogy de jó, merre mész, tudom, hogy haza. Hóltok a pont útva esem dobjál el. Kurvára rendesi kudban, tehát én háromszorit autozom, mindegy. Beszáll azonnal a bluzra rá olyan hangerővel teszél, hogy hát tudod, hogy így rezeg az ablak.

Fú, álljul meg egy megdriveban. Pont akkor értem volna haza, hogy a megdrive, ugye én vagyok a balegyben a jobb egyben, ezért ő nekem mondja, hogy mit kéru. Na, akkor egy ilyen békönös tojásos ilyen megreguleti kér. Kezít sokan egy békönös tojásos. Az 11- volt, az 11- volt. Afaszom, hogy 11-ban az meg, most azért már három, hogy 12-val van angyalok mondom.

Nem lehetne mégis. Nem lehet 11. gond. Ez ő akkor még kérem egy megfiszt, az már nincsen, akkor tudod, hat sajból, hogy elkezdi enni a kocsimba az egy teres kibaszott kólájával, amit ott lögyböli ki. Áljunk meg egy kibaszott Starbucks-ban, Megveszi az egyiteres kávéját, ott két folyadékkal otbobekol, majd amikor visszajön a Starbucks izvével, azt mondja,

Kelet volna egy gyanús legyen, hogy ki az, aki mondja, hát hiszen olyan alap, de ki ez, aki mondja? Aki nem fogják kidadni. Kurvára nem is úgy basszab be az ajtót, amikor kiszámít, hogy egy taxiboltod nem is köszön, olyan lomás, olyan nyomás lesz a fülemben, mint 9000 méter magasan a repülőn. És ott hagyja a két folyadékát, a kólat természetesen kifolytokávében csak annyi volt, ami a szövetet átszínezi. De hogy az meg, miért ilyenek az emberek? Tepintatlanak a barátaid.

Nagyon. Egyébként. És nagyon gazdagok ezek szerint. Én attól vagyok ki, aki úgy, hogy elvisz, és akkor. Kinyitod az ajtót, és akkor hátrasz, hogy jaj, most nagyon kupi van ne haraggod, és konkrétan, hogy nem tudod letenni a lábad, mert ilyen palackok vannak mindenban. Ez te vagy. De azért gyerekülés, meg ilyen labda, meg ilyen chips, meg olyan.

Táláltam a földön négy-öt kegszet, tökről jól megettél ismérfi. Vannek ilyen súnyogó emberek szerintem, akik így. Nem is kérdezi meg, hogy eljöhet a velet, hanem mondjuk már a társaságod részt, és mivel másokkal mindig Arra felem, hogy arra felel laknak, ezért ő csak becsatlakozik mindig.

Ő mindig csak így jön ilyen pótkeréknek, és így se beszélt meg, se keresi, vagy kérdezi, mert tudja, hogy biztos csapatszám van, és én nem látok át három ember, hogy van egy negyedik is, és akkor ugyanúgy bevattan, és tudod, ugyanúgy így. Jó, akkor nekem itt jó lesz, és akkor így közben megállsz. Tehát, hogy nekem is vannak ilyen emberek, akik... Mert közben nyilván szeretem meg, mint neki jó fejek az emberek, csak hogy így ahogy meg se kérdezik. Tehát nekem ez a fura, hogy figyelj,

elviszel, vagy el tudnám vinni. Tehát, hogy ez oké, vagy az, hogy gond neked, hogyha megállunk, és szerintem jogodban azt mondani, hogy nem akarok megállni, hanem haza akarok már végre érni, vagy akarok tovább megállni. dolgom rá, csak ennyire meg nem vagyunk őszinték egymással.

Igen, de mindig van egy olyan ember, aki ezt nem érzi, hogy meg kell kérdezni valamit, hogyha valahol becsatlakozik. Hozzáteszem, ez az a barátom, akinek van egy húszínű hasonadrágia, nevezik Vándorbuginak, mindig bele van. És én ezzel a barátommal... Hússzínű. Mikor választanál magadnak hússzínű, de várjál. De semmi. De rózaszín? Hát hús. Tehát egy ilyen püspöklira és a barack szín. Hát, hú szín mondjuk, hogy látszik csak olyan, mintha ott a húsa lenne.

És ez a vándor bugyi, ez olyan, hogy ezt mindenhol, mit többször utaztunk együtt más kontinensekre, hónapokra. Sous-titrage ST' 501 hogy még minden cusz nála van, de mégis ez az interkontinentális vándorbúgy a legkülönbözőbb Az én cucaimhoz hozzáérve, nagyon vizesen, nedvesen egy összecsomózódva. Tehát van, hogy csak egy ajtót nem tudsz tőle kinyitni, van, hogy rárakja a bőrödre, van, hogy az ágyatban van, csak úgy otthon van, mert ő egészen.

Mondjuk bement az óceánba. Kijött, mert ugye, miért nem a húszszínű alsogatba menni be az óceánba, és a vándorbit csak úgy elej tette, ahol volt. Hozzáteszem, egyszer azt is megcsinálta éjjel, mert úgy. Inkább éjjel volt Éber, amíg mi többiek aludtunk, és nappal, amikor mi voltunk, Éberek, addig ő aludt. És egyszer megcsinálta azt, hogy az édesvíz, ugye ezeken a helyeken nem nincsen édesviz, tehát flakomból keleni.

és hogy ne zavarjon bennünket, hogy ne keltsen fel bennünket, ezért kiment az erkére, kijöntötte az összes édesvizünket, És belepisít a flakonba, vagy nem akart átmenni rajtunk a szobába. Csak hát ugye sajnos mellépisít minden tiszta pisilet, és akkor bejött, hogy köntse a pisiét a Wéc-ben, engem leöntött a pisivet, és közölte, hogy. Sajnos elfogyott az édes víz. Legalább szórakoztató barátaid vannak. Kibaszott szórakoztató. Amikor takarítok utána az autómban, akkor nagyon szórakoztató.

Románcok és Online Zaklatás

Én nagyon csodot szoktam lenni, amikor egy férfiről kiderül, hogy meleg, és tetszene a barátnőmnek. Nokszor van ez a szituáció, hogy így próbálunk letztalkolni embereket, vagy barátnaimnak tetszik valaki. És akkor nekem vagyok jó a radarom, meg nagyon sok mellek barátommal. Most az megint ilyen tök szervól hangzik, hogy most kiemeljük azt, hogy... A legjobb barátunk között is van, tehát nincs bajom vegyük. Nem, nem tényleg.

Ha kiderül ez egyik korrekt. Ez a legjobb barátom között is. A legjobbak mindig melegek. De hogy te van a darod, te megmondod. Nem, hanem hogy nyilván már így van egy ráérzés emára az egész dologra, hogy így szoktam mondani neki, hogy álmanom, fiúrom gondolját, még egyszer mondom, így biztos vagy benne. És akkor tügyig meg kell rólagyőzem, hogy higgyen nekem, hogy így én tudok olyat, amit lehet, hogy jönnem, és hogy így.

Ryen-ben re akar ír, be akarja lájkolni az összes képét, már találkozni akem, már arra az eseményre akar elmenni, ahol ő beszélsz, már hiszén, hát ha hozzász, vagy találkozom beszél vele meg ilyesmi. Egyébként ez akkor is egy kicsit paraj, ha nem meg. Nem meleg a srác. Egyértelmű, csak hogy amikor meg tudod is, hogy meleg a srác.

És így nyilván elmondod neki. Hát ez az, hogy százalékig sose tudhatod, mert nem tudod, hogy most rá fog-e fanyarodni vagy sem, mert hogy ki tudja, hogy most mennyire ment. Úgy nem tudjuk, hogy mi. A két alaboski kibarátnőjöttél. Abba nem bízik, hogy esetleg

Nem teljesen ezt mondom, de nyilván ez a régi fajta hozzá, és ez, hogy majd én már kigyógyítotok, ez a legnagyobb hülyeség. Te ki tudja, de hogyis nem tudja, nem csak mindegy, az idegesítben. Nem, hogy gyógyítani, én voltam meleg egy évtizedig, és kigyógyultam. Igen. Aham meggyógyítottam. Kik gyógyítottak. Egy gyógyít átfordítottak. Pályára állítottak. Megváltoztatják a polaritásomat, igen.

M, kis ütötték az aksit, és kész, abba hagytam. De ezért ez elcsaj azt, hogy tökremelek vagyok. Mi lenne, ah megpróbálnátok mondták. Nagyon sokan át állított, nagyon sokan meggyógyítottak már. Na mindegy, szóval ez idegesíténél szokott. És akkor mit lehet tenni? Semmit. Semmi. Ez az, hogy ott állsz, és így meg tudod vigasztalni, és egy idő után talán lekatton arról az adott személyről. De miért? De nem lehet, hogy ő pedig tudatalatt

Meg az a rossz, amikor még nem... Tehát ez csak egy ilyen... Persze, de... Az is rossz, hogy nem coming-ot olnak manapság, mert ugye az emberek. Tehát nem vagy tisztában, nincsenek letisztázva napok, hogy ki kivál van? Tök logikusan, meg én sem szeretném ez, de hogy nem tud úgy lekövetni, hogy tényleg, tehát, hogy tényleg elhéd, hogy neki van egy barátja. Kérdezd meg.

Persze, most, hogy hogy egy ismerte rá is, hogy figyelj meg, vagy egyébként, ha nem vagy az, akkor járnék felette, hogy így most van ez. Ez teljesen korrekt. Valamit, és akkor a makásik. Közli, hogy van-e kedve, vagy nincs. De azt adtam, hogy meleg, attól meg iszik, folyadé. De hogy akkor van-e kedved elmenni randizni, és hogy ha azt válaszolja, hogy hát nem haragú nincs, akkor vagy az van, hogy van valaki-e, vagy nincs valaki, de meleg.

Nekem amikor rám írnak férfiak, hogy van-e kedvem megfeltözni, nem merem megmondani, hogy nem vagyok meg. Bántani őket, hanem csak úgy mondom, hogy most úgy nem. Nincs kedvem. Mert hát, hogy vannak gyerekeim megfeleségem, hogy bocs, de hogy most, én nem merem azt mondani, hogy nem vagyok meleg.

Te szoktál kapni ilyen intim képeket? Persze, dick minden van. Sokal. Na, most már nem. Régem még azt snapcsat, amikor bejött 2017-ben, akkor volt ilyen eszmeretlen mennyiségű, akkor nagyon sok mindennapi, ilyen napisz, meg napík az mindennapja. És most meg már csak ilyen random embereken nagyon furcsa dolgokat tirogatnak Instagramon, úgyhogy azt.

Hogy én visszaíjak, majd. Hiányzik, hogy mondtam, hogy régen minden nap jött, most pedig csak random. Nem hiányzik egyetálem. Én nem is többet kaptam egyébként. Ugye? A tizenészek!

Énekhang-Manírok és Zenei Hajlítások

Mondjátok meg nekem. Mondjátok meg nekem, hogy van ez. Megvan az, amikor valaki így kurzi van énekel. Hogy? Kurzívan. Tehát egy dölt. Dölt. Tehát ez a dölt betűség éneklés. In the fire, you're looking happy and healthy. If you don't ever care to ask, go find yours, you're good, you're good, my nation. Megvan? Feszze, suttogós! De vagy ez még a billiáris, vagy ez más, vagy ez Vanald-Régy, vagy hogy érted, melyik világ?

Hát most én nem tudom, hogy ebben van lehet itt tájékozódni, tehát, hogy a Lanader rejféle vagy. Jú, de szerintem. De hogy szörnyű. De azem már az. Nem a sutogás, hanem a köfű. Egyszerű volt, hogy felvételeztem egy. Egy ilyen izében, egy ilyen színiiskolában felvétel, most kellett énekelni, és mondtam, hogy jaj, nem vicceljetek már. Ne kérjetek, hogy énekeljek. Ne kérjetek, nem tudok énekelni.

És akkor így mondta csám, hogy hát figyelmányom, hogy ez, hogy maga nem tud énekelni, ezek a hagyítások, honnan jöttek, mert nem tudom. De hogy ez miért van? Igazi érdekes ilyen. Belead mindent, érted? Nem az olyan volt, hogy ilyen plazmenes feldolgozás után az 11. Bajon adtam. Hogy döntétek el, hogy mi. Milyen hajítás, nem túl sok hajítást. Curse. singing, hogy amikor kicsit elharapolt, kicsit ilyen is... kicsit ilyen... ...affektálós. De egyébként tudtél mondani.

Maxim én nem tudom, nem tudom. De most pont egy olyan embert kérdezzel, akinél senki nem hagy itt jobban. Ezért hoztam ezt a nem, mert nem dönté. A karam ellen ezért betek. Mert ők hajlítanak neked pedig természetesen jön figyeljük ki, tudod kell magadra. Higgy, egyébként én csak annyitok hozzáfűzni, hogy A dal meghatároz, hogy hogy énekelcs fák. Töltbecsüve szeretet, akkor. Tőt becsüve, tölt betű. Meg olyan, hogy az énekesen, hogy egy kicsit ad, kicsit elvesz. Igen.

Jó, van egy törpés videó, amely kórusban énekelt egy törpe, csak a hangját had mutassam már. Imádom a törpéket. Hát, ez vigyáz, ilyen ön. Nagyon veszélyes, tehát a fasz benne maradhat, ha ezért benne maradhat.

A Lustaság és Pihenés Paradoxona

Teljesen ki vagyok a lusta emberektől, és nem tudom őket megérteni, és tudom, hogy én is idegesítő vagyok, hogy nem vagyok megértő. És nem vagyok az a típus, aki mondjuk szeret otthon tévézni, vagy azért megy haza. Én ebben az évben két filmet láttam összesen. Szint megszerepeltem.

Igen, én ez ilyen igazi, munkamenés, ez tahom istenő vagyok. Egyáltalán nem csak hogy egyszerűen nekem az, hogy lustákod, vagy hogy miatt a pihenés, a pihenésem nem vagyok ki. Te nem tudsz pihenni. Amit nem tudsz pihenni? Aktívan tudok pihenni, de nagyon-nagyon hamar eludom magam. Tehát nekem az az impulzus függőségem olyan szinteket öltött, hogy nekem azért kell mindig, hogy történjam, valami érjem. És hogyha valakivel beszélnek akár munkatársam, akár családok, és.

Hát én kivettem még egy napot, mert akkor péntek szombat vasárnap, akkor hosszabb legyen a hétvégés, és akkor igazából nem csinálok semmit, csak megnézem a sorozatomat. Hogy hogy tudsz egész nap sorozatot nézni? Úgyhogy annyira haszonta annak. Kicsit irídlem ezt. Én képtelen vagyok rá én is, de irídlem egy kicsit tényleg.

Vagy ezt hogy lehet átölteni? Annyira nem tudom nekem. De vannak nyugdíjas barátom, amit. Én nem vagyok klusta, de mondjuk nekem kellenek olyan. Tényleg nem vagyok Lusta. Nem, az én mondom. Azért. Nem vagyok munka meniás se, viszont kellenek nekem olyan blokkok, amikor így semmi inger nem ér. Tisztelem azokat az embereket, akik tudják így a határaikat, hogy mikor fárad el, és mikor tud pihenni. De én ezt nem tudom, mert én. nagyon hallom, amit mondat, mert az van, hogy az elmúlt, mondjuk.

Három évben most fordult elő először, hogy valahogy egy napot így otthon tudtam tölteni egyetre. Nem voltak otthonógyerek. És mondom, na most, most, óriás, most akkorát pihenek be az ek, hogy erről filmet fognak forgatni. A világ legnagyobb gíniszrekordos pihenés lesz. És az ott, hogy négy és fél perc után elkezdtem takarítani, megszerelni a üzét, visszavakolni a falat, kipakolni, izé a kertberendet nem. Képtelen vagyok a segígen ülni. Nem tudom, hogy hogy kell, de közben.

Szükségem lenne rá! Tehát te nem félsz attól, hogy egyszerűen csak elég lesz? Nem már. Mi már szerintem regesség kértünk többször is az ámú, mondjuk most már 10 évvel csinálom azt, ami mondjuk látható. ebből az egészből. Többször vannak ilyen kiegési pontok, de mégsem tudom megtenni azt, hogy

Hogy hátra döljek úgy, mint mondjuk mások. És az nagyon idegesít, amikor ez a munka rovásáron megy, és tudom, hogy lústa vagy, hogy azért nem csináljam meg valaki, mert hogy nincs hozzákedve, és közben én meg sajnálhatom nyilván magamat, hogy én meg. Jaj, megcsinálom, meg rááldozom az időmet, meg nem tudom mindenfélt. És után, hogyha valaki felhántorgatja, hogy de pedig nekem rámegy el. Hãy subscribe cho kênh La La School Để không bỏ lỡ những video hấp dẫn

Hogy én nem érzem megállban a dolgokat. Nem ez a furaj, hogy becsülem azt, aki tud is pihenni, de aki meg állandóan lusta, Hogy azért látom, hogy milyen élete van már, hogy kényelmes, túl kényelmes, az nem tudom, fura. Tehát, hogy azt érzem, hogyha nagyon sok a lusta ember kényelmes, aki otthon szeret dögleni, akkor nem halad előre a világ, vagy nem arra feladom, mert mondjuk én szeretnék benne élni. És neked van terapeutád?

Haragkezelés és Érzelmi Lebontás

Persze, járok, már öt pszichológust elfogyasztottam, mostárok a hatodikhoz szóval így igyek. Hát én egy kis pihentett. Igen, igen, túl sok egyémet kihagytál. Az a baj, hogy lehet, hogy nem velük van a baj, hanem veled meg velem. Nagyon hallom, tehát olyan, amit ha én mondtam volna ezeket és azt hiszem velünk van a baj, tehát, hogy ez nekünk.

Mogy mi vállalunk túl sokat, és azért vagyunk mérgések a többiekre, mert mi vállaltunk túl sokat. Igen, de egyébként nekem az első témem az lett volna, hogy írmondtam egy dolgokat mondom nektek, de hogy egyébként az is tök idegesítő, hogy én nagyon sokszor nem vagyok idege. Tehát, hogy ez rohát nagy fejtörést okozott, hogy egyáltalán mit mondjak ma, meg ez a lustaság is már kicsit olyan volt, hogy oké, tudok embereket mondani, akik idegesítenek, de hogy így.

Egyébként annyira tudok leszarom módon élni, hogy annyira nem tud felcseszni már semmi, hogy telek beszeretünk bármiről már. A mondat végén annyira semmi értelme, semmi nem. Ott csak az a lényeg, hogy nevessünk, meg találkozzunk, meg így legyen az egész, úgyhogy köszönjük, hogy ezt elmondhatam. De hát segint is ez. Cél, amúgy nem. Szóval, hogy mi sebb vesszük ezeket komolyan,

Én azért szeretem, amikor ki vagytok akadva, mert az a savab borsa. Már, vagy inkább azt mondom, hogy amikor megtörténik velem, akkor bizonyatosan felbaszol magam, és nekem ez egy tök jó. Eszköz, hogy most már tényleg a legritkább esetben üvöltözöm a postással, hanem mérgesen írok egy jegyzetet, amit aztán később témává átdolgozok, és akkor lehet jót röhögni azon.

De hogy ott én sajnos még mindig nagyon fölidegesítem magam, csak maximum nem látszik, hanem jegyzetelésben vezetem le a feszültséget. Hát én megtanultam inkább kezelni, szó vagy azon, hogy én olyan dolgon idegesítem fel magam, amit utána átgondolok, és ide viszont már nem elég, mert ahhoz viszont egy kicsit ijesztő, hogy engem ez mondjuk így felhúz, vagy nem annyira vicces, nem annyira szexi.

De megtanultam kezelni. Mann am úgy szexinek gondolod magad? Tehát, amiket így hazol időszak, szexmi dolgok szerinted? De vannak dolgok, amikről már annyit beszéltünk, hogy ezen már teljesen kihúztam a méregogát, És mondjuk megyek, valaki megáll előttem az utcán, így belemegyek, elindul benemai. És utána, hogy így előjött a múltkor megtörtént, és előtte gondolod, hogy. Ő is ember. És ez így eltöltött melegséges fülött, mert tudod mit? Ez fura. Älj meg, ha szeretnäl!

أخيراً أخيراً أخيراً أخيراً أخيراً أخيراً أخيراً أخيراً أخيراً أخيراً أخيراً أخيراً Égísérte az utamat, ahogy eljutott a tánc korápra, mindegy. De háromszor nyomt, és látom, hogy ilyen főnök fel van a sávonak. És akkor volt az, hogy én nem hiszem már, hogy szerinted egy dudából nem értem meg, vagy szerinted, mert nem úgy indexáltam, arre ő Új rónak lett a volna, hogy indexek, mert én már a következő sornak jeleztem, hogy én abba akarok a legbelsőbe bemenni, mindegy.

És ezt meddudálta, és utána pedig volt egy jobbra kanyarodó elsőséges zöld, és arra is már dudált, hogy akkor miért nem mennek, mert mindenki nyilván egyenesen akart előttünk menni a helyet. És ezt is háromszor is ott volt az, hogy. és leverem a gecize ezt az ember. Úgyha még egyszer három számi. És elmentem tánckorá, és nyilván kitáncoltam magam, ott is kidöhöntem magam, és szerintem ez a hiperventilálás, amit ti is folytattok, szerintem ez így.

Magyar népeleken is talán segít, hogy. Abszolut, és a balettus szerint pont egy szükséges. Teimet nézegettem a jegyzeteimet. Egyébként én azt hittem, hogy neked erre a lapra van is írva valami, de semmi. Tehát, hogy most elmondom, mindenki másra kiért ki, hogy én nem van írva valami. Úgy szokott, de ne kellett, mert a Márkót tényleg most megint el fogja harapni a torkom, egyszerű úgy megvert. Igen.

Hobbik, Hálásság és Podcast Zárás

És te minek körültek a réteban? Szóval az van, hogy beszéltünk a lustaságról. Hogatás, stb. És én így ilyen üszve két évvel ezelőtt vettem egy lemezlejátszót. Amihez nem vettem erősítőt és hangfalat, két éven keresztül, és És egy barátomett. A születésnapomra. És ez a barátom meglepett egy erősítővel és egy hangfallal, és ezt a barátomat úgy hívják, hogy Lincény Márko. Ugyan már. Nem bírtam tovább nézni. Nem bírtam tovább nézni. És kaptál egy menő?

Kimondta, hogy menő. Nagyon előtt kinézom, hogy ilyen szóhoz. Cseppet sem értek hozzá, csak hipszerkedésből van. De most már legalább be is tudom kapcsolni. Hát ha, hogy ha vannak kis lemezei, akkor tegye fel a kis lemezét, érted? Hallgass meg. Ez úgyogatos. Dugogatós, persze. Nem majd az meg blukiszik, vagyok már, persze. Meg annak örültem a héten, hoztam még. Még egy élő adásban egy olyan témát, hogy a póló, hogy a póló, amit már egyszer felvetél egy órára, de nem is.

És ez a póló, ami rajtam, ez egy ilyen póló volt, és hetek óta egy széken volt, meg csak egy jó félig hordot póló, és most fölvehettem még egyszer. Én meg ennek örülök. Minden kell a örülöm, minek a. Hát annak, hogy az új lemezünk és az új lemezetben bolsza, új turné. Majeste a kongresszusi központban is még vannak jegyek. De had mondja elő! Nem, egyébként sajos tényleg szakmai dolog, de nem reklám, hanem ugye vége lett ennek az egész turnénak, és.

Mindenki kapott ilyen képes ajándékot, és akkor mindenkinek írtunk kézzel egy ilyen személyes üzenetelt, meg megköszöntük a munkájukat, és annyira jó volt, az sok melegölelés, meg ilyen nagy mosoly, hogy engem egyébként azt tölt most egy pár napja, És ettől nem tudok szabadul. Nyilván nagyon sok más pozitív dolog történik, velem, mert vonzom, hogy én én kis fudurán vagyok. És így kis manifesztáció, de hogy így, hogy.

Ennek örültem olyan, hogy mindenki épsében megúszta ezt az évet, tényleg azért rengeteget mentünk, és mindenki most folyolt. Nagyon egyvállalás volt, meg itt ti is tánc, vagy te is táncoltál. Hát megmozdultam. Én például láttam egy olyan jelenetet, ahogy egy nagy kocka tetejéről ilyen stage driving-ban beültél. Szóval az komoly. Ezek tökéle a dolgok, ezek fenn dolgok, amitől lehet rátágni, és ez itt tökélet csinálni, így.

Igen, ezért vagyok hálás, hogy ez egy kemény dolog volt, egy nagyon nagy rákészülés, így mindenki részérül, és megúsztuk nekem azonekkar a családom, tehát hogy azért van ez, hogy ők közé fontosak, hogy jól legyenek, és ők jól vannak. Nagyon nagy örömmel halljuk. Ti pedig hallgassatok nem csak bennünket, hanem Margaret Islandet is. Szigeti Margita. Szegények. Oh my god.

De az a durva, hogy ez már 5 éves sztori vagy 6. Ez ugyanaz, mint egy csöcsös Mogli, hogy két éve, már három éve megy, és nem fogom legbakarni magamról. Csöcsösma. Igen. De hát most, hogyha nem mondod el, akkor itt például nem hangzik. Igen, tudom csak, hogy ez ugyanolyan, mint egy szigeti Margit, hogy most már én ezeket unom. Csöcsösma. Nem minden. Kitaláltak én, hadd dobáljak vele. Majd megadom a számát.

De olyan is, hogy elmondhat, soha többet nem fog eszembe jutni persze, most én mégszer mondtam ki. Na, szóval, hogy hallgassatok bennünket, kéttetente jelenünk meg, és rétingeljetek és iratkozatok fel, és szeressetek bennünket, mert nélkületek mi sem vagyunk. Istenem. Czokolozlak. Cześć, szarmarzsa. Toraj Barnavás, Toraj Barnavás New Year New Me? Cute. But how about New Year New Money? With Experian, you can actually take control of your finances.

Check your FICO score, find ways to save, and get matched with credit card offers. Giving you time to power through those New Year's goals, you know you're going to cry. Start the year off right. Download the Experian app. Based on FICO Score 8 model, offers an approval not guaranteed, eligibility requirements and terms apply, subject to credit check which may impact your credit scores, offers not available in all states. See Experian.com for details.

It's tax season, and at LifeLock, we know you're tired of numbers. But here's a big one you need to hear. Billions. That's the amount of money and refunds the IRS has flagged for possible identity fraud. Now here's another big number. 100 million. That's how many data points Lifelock monitors every second. If your identity is stolen, we'll fix it guaranteed.

One last big number. Save up to forty percent your first year. Visit lifelock.comslash podcast for the threats you can't control. Terms apply. A mushor a beaton partner.

This transcript was generated by Metacast using AI and may contain inaccuracies. Learn more about transcripts.
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android