HWSWeekly: Jön az új iPhone, megy a WiGig
Sep 11, 2017•47 min
Episode description
Az utolsó pillanatban még találgatunk egyet-kettőt a küszöbön lévő új iPhone(-ok) kapcsán, könnyes búcsút veszünk a WiGigtől (legalábbis az Intel zászlaja alatt) és arról is beszélgetünk, milyen nem OTP-sként az NFC-s fizetés Simple-lel.
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android
