Jak używamy Windowsa? - Odcinek #66 - podcast episode cover

Jak używamy Windowsa? - Odcinek #66

Apr 30, 20211 hr 6 minSeason 2Ep. 66
--:--
--:--
Download Metacast podcast app
Listen to this episode in Metacast mobile app
Don't just listen to podcasts. Learn from them with transcripts, summaries, and chapters for every episode. Skim, search, and bookmark insights. Learn more

Episode description

Połowa tego ponad godzinnego odcinka jest poświęcona systemowi #Windows10​. Mówimy o tym jak z niego korzystamy, jak go personalizujemy, jak konfigurujemy i dlaczego akurat tak. Są też pewne historie z Pocztą Polską i InPostem, ale nie mogliśmy sobie pozwolić na to, by pominąć temat Apple #AirTags​ oraz nowego filmu #MortalKombat​. No to ten, słuchajcie!   

Co pijemy?
Adam - Grodziski Tropical Wheat (Browar w Grodzisku Wielkopolskim)
Krzysiek - Warka Radler - Granat i pomarańcza  

Co w odcinku?  
00:00:00​ - Zaczynamy od piwa i gadania, jak zawsze
00:07:51​ - Apple i ich AirTags
00:14:19​ - Deepcool dopiął swego i przysłał kabelek
00:16:55​ - Historia z Pocztą i InPostem
00:26:39​ - Adam obejrzał nowy Mortal Kombat
00:30:46​ - Jak korzystamy z Windowsa?

For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android