Ivan Bartoš: Kdo nechce, ať nepronajímá. Digitalizaci stihneme, státu jsem ušetřil miliardy
Jan 22, 2024•50 min
Episode description
Bude vrcholem moderního Česka občanka v mobilu, nebo se dočkáme něčeho víc? Vicepremiér pro digitalizaci Ivan Bartoš vidí moderní Česko jako zemi, kde lidé při komunikaci s úřady nemusí „k okýnku” vůbec a všechny základní služby jdou vyřešit z pohodlí telefonu. Vzorem mu je – ano, čtete správně – Albánie. „Tam na rozdíl od nás přeskočili portálová řešení a pochopili, že jestli člověk u sebe něco má, je to chytrý telefon. A státní služby navrhují už primárně pro mobil,” říká v podcastu Crunch ...
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android
