Má Luděk Staněk odejít na měsíc z Facebooku? (83) - podcast episode cover

Má Luděk Staněk odejít na měsíc z Facebooku? (83)

Jun 19, 202039 min
--:--
--:--
Download Metacast podcast app
Listen to this episode in Metacast mobile app
Don't just listen to podcasts. Learn from them with transcripts, summaries, and chapters for every episode. Skim, search, and bookmark insights. Learn more

Episode description

Všechno, co potřebujete vědět o této epizodě, je v citátu: "I'm Mad As Hell and I'm Not Gonna Take This Anymore!" Věta ze slavného amerického filmu Network z roku 1976 přesně charakterizuje pocity jednoho z nás. A co by byl za kamaráda ten druhý, aby ještě - jak se říká - trochu nepřitopil pod kotlem, a vše nevyeskalovalo v nečekaný obrat doslova uprostřed natáčení podcastu. Místo původně plánované otázky odpovídáme na jinou. Aktuální a osobní. Ano, Luděk Staněk zahajuje svůj ústup z Facebooku. Prvním krokem je měsíční absence. Má to udělat? Poslouchejte.
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android