Je už čas propadnout panice? (102)
Sep 14, 2020•49 min
Episode description
Ve čtvrtek 17. září nás čeká první představení ze série DIVNEJ ROK, lépe řečeno předehra ve Werichově vile (mrkněte na cermakstanek.cz). Ale zároveň se zhoršuje epidemiologická situace v zemi! Není tedy divu, že jsme se věnovali právě tomuto víc než aktuálnímu problému.
Někteří říkají, že nás dělí už jen týdny, možná i dny od plných nemocnic a přibývajících vážných případů Covidu. Jiní tvrdí, že nic podobného nehrozí a že nervozita z rostoucího počtu pozitivně testovaných lidí je uzbytečná. Čau lidi, ohlásil se Andrej Babiš, a občanům sdělil, že JEHO ČÍSLA jsou dobrá a že už možná nejsme tak úplně "best in covid", ale stále jsme koronavirovými premianty. V sobotu přece nikdo neumřel!
A co na to my? Samozřejmě máme odpověď. Řekneme vám, jestli už je čas začít panikařit, anebo ne. Navíc jeden z nás vám prozradí, kolikrát viděl policejní auto a policejní služebnu zevnitř. A to nikoli jako svědek či novinář, nýbrž coby sprostý podezřelý. Dobře poslouchejte! A nezapomeňte navštívit cermakstanek.cz.
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android
