Je dobře, že Británie opouští EU? (35)
Jan 30, 2020•51 min
Episode description
V pátek 31. ledna se o půlnoci pohne země. Lépe řečeno Evropa. Nebo abychom byli úplně přesní, kousek Evropy ubyde. Míněno Evropy ve smyslu EU, která měla 28 členů, ale po sobotní půlnoci jich bude mít jen 27. Británie formálně završuje dlouho natahovanou agónii zvanou Brexit. A byť obě strany čeká ještě nelehké a dlouhé vyjednávání o budoucnosti, už půjde opravdu o dvě strany. Británie přestane být členem. A my se ptáme: Je to dobře? Ano, nebo ne? Poslouchejte náš podcast. Dozvíte se, co si myslíme (to rozhodne dvoueurovka) a jak to cítíme.
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android
