„VÉDD A HAZAIT!” ... Miért, lopja valaki?
Sep 30, 2021•43 min•Season 2Ep. 7
Episode description
Jobb lábával gáncsolja a balt minden kampány, ami arra akar rávenni, hogy magyar terméket vásárolj. Hogyan lett ez „feladatod” - a szívügyed helyett?
Miért rúg fel ez a stratégia olyan fontos dolgokat is, mint az oltási kampány?
Miért nincs a multikban Alföld-sarok, Duna-sarok, Be-sarok, hazai termékekkel?
Mikor lesz, ha törvénybe iktatni nem lehet? Akkor, ha a politika végre „szervet” növeszt és az asztalra csap, vagy akkor, ha mozgalommá fejlődik, mert TE is akarod?
Miért kellene ehhez egy Szent Korona szintű nemzeti jelkép felbukkanása, és az min változtatna?
Büszke Kutya podcast - IRATKOZZ FEL a kedvenc appodon:
| https://bit.ly/BuszkeKutya-SPOTIFY
| https://bit.ly/BuszkeKutya-APPLE
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android
