Rottenbiller dalpremier a Park FM-en! / 2024 - podcast episode cover

Rottenbiller dalpremier a Park FM-en! / 2024

Jan 30, 20259 minSeason 1Ep. 13
--:--
--:--
Download Metacast podcast app
Listen to this episode in Metacast mobile app
Don't just listen to podcasts. Learn from them with transcripts, summaries, and chapters for every episode. Skim, search, and bookmark insights. Learn more

Episode description

Akik követik a hazai underground zenei közeget, azoknak ismerős lehet Pogár László neve. Az egykori Black Bartók és a Hangmás zenekarok gitárosa, dalszerzője az elmúlt években a jazz zene felé fordult, olyannyira, hogy jazzgitárt és összhangzattant is tanult. Részben ennek az új szenvedélynek az eredménye, hogy elindította Rottenbiller névre hallgató projektjét, aminek lényege, hogy László minden dalhoz más közreműködőt kért fel. A „Mentés másként’ című dalban régi zenésztársa, a Hangmásból is ismert Minda Endre volt.
For the best experience, listen in Metacast app for iOS or Android